Fysiotherapie Kompas

Praktijk voor gespecialiseerde fysiotherapie

Welkom bij

Fysiotherapie Kompas!

 

Fysiotherapie Kompas (voorheen Fysiotherapie BoersmaCS) werkt gericht aan verantwoord bewegen en gezond gedrag. Fysiotherapie Kompas is een praktijk voor specialistische fysiotherapie in Hengelo. Elke fysiotherapeut heeft zijn eigen specialisatie. De verschillende fysiotherapeuten kunnen elkaar aanvullen door samen te werken. Hierdoor kunnen wij garant staan voor kwalitatief goede zorg. De fysiotherapeuten verwachten van de patiënten dat zij op een actieve manier deelnemen aan het herstelproces.

Jacco Kwast

Jacco Kwast

(Kinder) Manueel therapeut

jacco@fysiotherapiekompas.nl

Meer info
Mandy Kelder

Mandy Kelder

Manueel therapeut

mandy@fysiotherapiekompas.nl

Meer info
Anette Weideman

Anette Weideman

Psychosomatisch fysiotherapeut

anette@fysiotherapiekompas.nl

Meer info
Marlies Laan

Marlies Laan

Oedeem/oncologiefysiotherapeut

marlies@fysiotherapiekompas.nl

Meer info
Tim Kempers

Tim Kempers

Sportfysiotherapeut i.o.

tim@fysiotherapiekompas.nl

Meer info
Sylvia Can

Sylvia Can

Receptioniste

sylvia@fysiotherapiekompas.nl

Meer info
Sandra Wezenberg

Sandra Wezenberg

Kinderfysiotherapeut

sandra@fysiotherapiekompas.nl

Meer info
Wenke Broekkamp

Wenke Broekkamp

Kinderfysiotherapeut

wenke@fysiotherapiekompas.nl

Meer info
Stephanie Koelen

Stephanie Koelen

Kinderfysiotherapeut

stephanie@fysiotherapiekompas.nl

Meer info
Judith Beld

Judith Beld

Kinderfysiotherapeut i.o.

judith@fysiotherapiekompas.nl

Meer info
Elisah Hofmeijer

Elisah Hofmeijer

Kinderfysiotherapeut i.o.

elisah@fysiotherapiekompas.nl

Meer info
Annet Rouweler

Annet Rouweler

Bedrijfsfysiotherapeut

annet@fysiotherapiekompas.nl

Meer info
Bas Beld

Bas Beld

Geriatriefysiotherapeut

bas@fysiotherapiekompas.nl

Meer info
Pien Lever

Pien Lever

Bekkenfysiotherapeut

pien@fysiotherapiekompas.nl

Meer info
Caroline Snuiverink

Caroline Snuiverink

Secretaresse

caroline@fysiotherapiekompas.nl

Meer info
Ilona Richmond

Ilona Richmond

Receptioniste

ilona@fysiotherapiekompas.nl

Meer info

Openingstijden

Ma - Vr :  08:00 - 21:00
Za :          10:00 - 15:00

Contactgegevens

Jacques Perkstraat 1
Inrit aan de Staringstraat
7552 JR Hengelo
074 - 250 41 34
info@fysiotherapiekompas.nl

facebook linkedin