Fysiotherapie Kompas

Praktijk voor gespecialiseerde fysio – en oefentherapie

Team Fysiotherapie Kompas

Het team van Fysiotherapie Kompas bestaat uit gespecialiseerde fysiotherapeuten en oefentherapeuten. Klik op de betreffende therapeut om meer over hen te weten te komen.

Jacco Kwast

Jacco Kwast

(Kinder) Manueel therapeut

jacco@fysiotherapiekompas.nl

Meer info

Marlies Laan

Marlies Laan

Oedeem/oncologiefysiotherapeut

marlies@fysiotherapiekompas.nl

Meer info

Caya Bruggink

Caya Bruggink

Manueel therapeut

caya@fysiotherapiekompas.nl

Meer info

Majella Broekman

Majella Broekman

Geriatrie/oedeemfysiotherapeut

majella@fysiotherapiekompas.nl

Meer info

Mirella Altena

Mirella Altena

Manueel therapeut

mirella@fysiotherapiekompas.nl

Meer info

Ilona Richmond

Ilona Richmond

Receptioniste

ilona@fysiotherapiekompas.nl

Meer info

Sandra Wezenberg

Sandra Wezenberg

Kinderfysiotherapeut

sandra@fysiotherapiekompas.nl

Meer info

Bas Beld

Bas Beld

Geriatriefysiotherapeut

bas@fysiotherapiekompas.nl

Meer info

Wenke Broekkamp

Wenke Broekkamp

Kinderfysiotherapeut

wenke@fysiotherapiekompas.nl

Meer info

Tim Kempers

Tim Kempers

Sportfysiotherapeut i.o.

tim@fysiotherapiekompas.nl

Meer info

Janette Blok

Janette Blok

Psychosomatisch oefentherapeut

janette@fysiotherapiekompas.nl

Meer info

Annet Rouweler

Annet Rouweler

Bedrijfsfysiotherapeut

annet@fysiotherapiekompas.nl

Meer info

Stephanie Koelen

Stephanie Koelen

Kinderfysiotherapeut

stephanie@fysiotherapiekompas.nl

Meer info

Merthe van Wissing

Merthe van Wissing

Kinderfysiotherapeut i.o.

merthe@fysiotherapiekompas.nl

Meer info

Diane Engelbertink

Diane Engelbertink

Bekkenfysiotherapeut

diane@fysiotherapiekompas.nl

Meer info
Caroline Snuiverink

Caroline Snuiverink

Secretaresse

caroline@fysiotherapiekompas.nl

Meer info

Carmen Mink

Carmen Mink

Receptioniste

carmen@fysiotherapiekompas.nl

Meer info

Openingstijden

Ma - Vr :  08:00 - 21:00
Za :          10:00 - 15:00

Contactgegevens

Jacques Perkstraat 1
Inrit aan de Staringstraat
7552 JR Hengelo
074 - 250 41 34 / 06 - 133 822 03
info@fysiotherapiekompas.nl

facebook linkedin

Nieuwsbrief